PEUGEOT E-LEGEND קונספט

השעמום אינו חלק מהדנ"א של המותג PEUGEOT, מכיוון שהאוטונומיה אינה מתכוונת למונוטוניות, ומכיוון שהמעבר האנרגטי לא ימחק 120 שנות היסטוריה של כלי רכב, PEUGEOT חושפת את המושג E-LEGEND.

#UnboringTheFuture

PEUGEOT E-LEGEND קונספט

PEUGEOT E-LEGEND קונספט - PEUGEOT E-LEGEND קונספט  -

מטרה אחת בלבד: להרגיש טוב במכונית שלך כפי שאתה מרגיש בנוח בבית שלך.

הצהרה אוטונומית

PEUGEOT E-LEGEND קונספט -  הצהרה אוטונומית -

בשיתוף עם חברת SOUNDHOUND, המובילה בטכנולוגית אינטליגנציה מלאכותית, פיג’ו קונספט e-LEGEND מציע “עוזר אישי” מופעל קולית המותאם לנהיגה אוטונומית.

באמצעות פקודה קולית הנהג/ת יכול/ה לשנות את מצב הנהיגה, להקשיב לפלייליסט החביב עליהם ואפילו לפתוח או לסגור את הדלתות החשמליות של הרכב. המערכת מגיבה בקולו הדיגיטאלי של ג’ילס וידאל לוודא שכך מבטאים את השם (מנהל העיצוב של פיג’ו) והיא יודעת 17 שפות! גרסה המותאמת למכוניות ביצור סדרתי תוצג בדגמי פיג’ו בעוד שנתיים.

 

GT לא מאולפת

PEUGEOT E-LEGEND קונספט - GT לא מאולפת -

במטרה ליצור תא נוסעים אלגנטי ומואר, המעצבים בחרו חומרים חמים, המאזנים את המשטחים הדיגיטאליים הקרים. ניגוד למגמת הריצה לתא נוסעים כל-דיגיטאלי.

קטיפה עושה קאמבק ובגדול! המעצבים בחרו בגרסה האיכותית ביותר של קטיפה: חלקה ונעימה מאוד למגע, קטיפה ומשי משולבים בצורה מחושבת ליצירת אריג מודרני וטכנולוגי המציע שפע רחב של אופציות. הוא נארג בצורה דיגיטלית במיוחד עבור הפיג’ו קונספט e-LEGEND מסיב נוצץ בו נעשה שימוש גם בפיג’ו 3008 ו-5008. החלקים העליונים וספי הדלתות עשויים מעץ Paldao על ידי השותפה שלנו, HERVET MANUFACTURIER. העץ האקזוטי, שמקורו ביערות מתחדשים, מזכיר מאוד את רהיטים של שנות השישים, שנבנו מעצי רוזווד או הבנה. הגירעון הגהה של העץ מבליט את הכחול טורקיז של המושבים ושטיחי הרצפה. הפרשנות המודרנית הזו לעץ מזכירה את לוחות המחוונים של גרסאות ה-GT של פיג’ו 3008, 5008 ו-508.

חוויה עוטפת

מטרה אחת ויחידה: להרגיש טוב במכונית, ולא משנה איך היא ננהגת, כפי שהיית מצפה להרגיש בבית. שילוב מעודן של רכיבים מתוחכמים וחומרים איכותיים.

 

peugeot-e-legend-1809heme441-small.45659.43

 

ברחבי תא הנוסעים פרושים חומרים משתי תמות דיגיטליות (או משתי פרשנויות דיגיטליות לחומרים אמיתיים:רשת של קווים שחורים ובצבע ברונזה או סדרה של “פנלים” דמויי-עץ. שתי התמות הללו מוקרנות על 16 מסכים בגדלים שונים, כולל מסך קעור בגודל “49 מתחת למקרן הקול הפונה אל היושבים ברכב, מסכי “29 בדלתות ומסך “12 בכל אחד מסכי השמש. המשטחים הדיגיטליים מעוצבים בקפדנות שישתלבו באופן מושלם ויטמעו אל תוך הרקע בתא הנוסעים. הקונסולה המרכזית מאפשרת גישה אל פקדי הנהיגה העיקריים דרך בורר חוגה ומסך מגע בגודל “6. משמאל לגלגל ההגה , בורר דיגיטלי משנה את המצבים בינם הוא בורר בהתאם למוד הנהיגה הנבחר.

 

peugeot-e-legend-1809heme304-small.450692.43

עיצוב המושבים דמויי ה-H וכריות המושב האנכיות שואבים השראה מהפיג’ו 504 קופה: חוסכים משקל הודות לעיצוב קומפקטי ככל הניתן, מעוצבים בגישת ה-Comfort Fit” נוחות ותמיכה ממריצה הודות לשימוש ב”memory foam” (כמו חליפה התפורה לפי מידה). משענות הראש ניתנות לכיוון ויכולות להתקפל לחלוטין אל תוך המושב.

עמדת הנהג Responsive i-Cockpit מבוססת על ה-I Cockpit שמאפיינת את דגמי פיג’ו. היא כוללת שלושה מחוונים בתצוגה עילית והגה סופר-קומפקטי.

 

peugeot-e-legend-1809heme453-small.450680.43

 

כדי להשלים את התחושה העוטפת וההתאמה האישית של תא הנוסעים, מפזר ריח דואג לניחוח נעים בתא הנוסעים. חברת EX-NIHILO יצרה שני בשמים ייחודיים לפיג’ו קונספט e-LEGEND

לראש הדף