פיג'ו קונספט אינסטינקט : חופש מורחב

חלמת פעם על מכונית שמציעה שקט נפשי מלא עם מודעות מלאה לסביבתה? מכונית שמבינה אותך, שהיא יכולה לחזות את כל המשאלה שלך? מכונית אשר מספקת חוויה חלקה, פשוטה?
PEUGEOT מספקת לך את כל אלו עם מילת מפתח אחת: חופש. חופש לבחור את מצב הנהיגה שלך ואת התחושות הנלוות. חופש התנועה. התוצאה היא תפיסת אינסטינקט PEUGEOT.

פיג'ו קונספט אינסטינקט

פיג’ו קונספט אינסטינקט מעוצב בתצורת shooting Brake עם מראה נצחי. אווירודינמיקה אקטיבית מדגישה את הקווים המושלמים של המכונית.

המיטב של של IOT

ארבעת המצבים שמציע הרכב מאפשרים ניהול מדויק במיוחד. מצב Drive Boost מתוכנן לנהיגה דינמית. Drive Relax עושה שימוש במערכות הבטיחות המתקדמות כדי לסייע לנהג. מערכות אלו כוללות מערכות כגון שליטה אוטומטית באורות או בקרת השיוט האקטיבית. מצב “אוטונומי רך” מיועד להעניק נוחות. הנסיעה אולי תהיה מעט ארוכה יותר, נותנת לכם זמן לראות סרט, לקרוא או פשוט לנוח. ולסיום, מצב “אוטונומי חד” מקצר את זמן הנסיעה עם נהיגה מדויקת ויעילה.

I-COCKPIT

ה-iCockpit הרספונסיבי מעניק לכל נוסע את המרחב האישי שלו, גם בכלי רכב קטנים. כדי לוודא שלכולם נוח, המושבים שואבים השראה מעיצוב אווירודינמי.  הנוסעים יכולים לבחור את התנוחה שהם מעדיפים – אופקית אם הם רוצים לנוח, זקופה לנהיגה ובאמצע אם הם רוצים לצפות בסרט או לעבוד.

נוסעים יכולים לתקשר עם המכונית באמצעות צ’טבוט – סייען אישי מופעל באמצעות דיבור המציע מערך רחב של שירותים. לדוגמא, אתם יכולים לתת פקודות בשפה טבעית כדי להזמין מקום בקולנוע או לקנות ברשת.

החומרים מעודדים אתכם גם הם להפיק את המירב מהזמן החופשי שהתווסף לכם. הרצפה מגומרת עם שכבה דקה בעלת מגע של משי, מזמינה אתכם להוריד את הנעליים ולהירגע. רשת תלת-ממדית מעוצבת כך שתתאים ותתמוך בגוף. אותו חומר משמש גם לדיפון צדדי הקונסולה המרכזית והדלתות, בסיס המושב והמשענת. משענת הראש מספקת תמיכה לצוואר ומדופנת ברשת תלת-ממדית גמישה ועור.

THE SHOOTING BRAKE BY PEUGEOT

כאשר מכונית נעה, היא מפלסת את דרכה בתוך האוויר, מה שמשפיע על ההאצה שלה. מהנדסים עובדים ללא הרף על שיפור האווירודינמיקה כדי לשפר את צריכת הדלק ולשפר את נוחות הנוסעים. האספקט האחרון יהפוך לחשוב יותר ויותר בעתיד. במכוניות אוטונומיות, הנוסעים ברכב יוכלו לעשות דברים שונים בזמן הנסיעה, ויגלו דרכים חדשות ליהנות תוך כדי נסיעה.

 

hd-peugeot-g17-studio-elevation-aero-v2.173557

 

לראש הדף