חוויית הנהיגה

מסיבוב הגלגלים הראשון של הפיג'ו שלכם, הקסם מתחיל. זהו פרי מאמצי הפיתוח המיישמים את הניסיון הרב שלנו כמו גם את הטכנולוגיה העדכנית והיעילה ביותר.

גלו את שפע טכנולוגיות הבטיחות בפיג'ו

בקרת שיוט אדפטיבית

אדפטיבית– בקרת שיוט אדפטיבית היא בקרת שיוט מהירות המרחיבה את יכולות בקרת השיוט כך שתתחשב במרחק מהרכב שלפנים. מערכת זו מתאימה במיוחד לנהיגה בתנועה זורמת או חצי-צפופה, והיא מונעת את הניתוק החוזר-ונשנה של בקרת השיוט בכל פעם שנאלצים להאט בגלל רכב לפנים. כאשר הרדאר מזהה רכב, המערכת שומרת על פער קבוע ממנו על ידי הפחתת המהירות. כאשר הנתיב מתפנה, בקרת השיוט חוזרת למהירות שנקבעה.

אדפטיבית עם יכולת עצירה  ACC Stop : הרכב מצויד ברדאר המוטמע במרכז הפגוש הקדמי, לו טווח מקסימאלי של 150 מטרים. במהירויות שבין 30 קמ”ש ל-180 קמ”ש, מערכת השיוט האדפטיבית עם יכולת עצירה  ACC Stop מבצעת שתי פעולות:

  • שומרת באופן אוטומטי על המהירות שנקבעה על ידי הנהג/ת.
  • שומרת אוטומטית על מרחק מהרכב שלפנים, ישנם שלושה מצבים שהוגדרו מראש: רחוק, רגיל וקרוב.

מערכת זו מזהה רכב הנוסע מלפנים באותו כיוון ומתאימה באופן אוטומטית את מהירות המכונית לזו של הרכב מלפנים, תוך שימוש בבלימת המנוע ובבלמים כד לשמור על מרחק קבוע, ומגיעה עד עצירה מוחלטת של הרכב.

גלו את שפע הטכנולוגיות שנועדו לספק לכם נוחות נהיגה

המצלמה המותקנת בחלק העליון של השמשה הקדמית יכולה לזהות ולקרוא שלטי מהירות, ולהציג אותם על לוח המחוונים. המערכת יכולה גם להשתמש במידע על הגבלת המהירות המתקבל ממערכת הניווט. הגבלות מהירות ספציפיות, למשל אלו הרלוונטיות למשאיות כבדות, לא מוצגות. המערכת יודעת גם להציע “המלצת מהירות”: הנהג יכול לבחור לשנות את המהירות בהגדרת הרכב לאלו המתקבלות מהמצלמה.

לראש הדף